2020 m. vasario 18 d.

Reikia pagalbos, pasirenkant reikiamą lazerį? Pristatome naują funkciją

Kokie lazerio parametrai būtų tinkamiausi jūsų produktams? Ar yra pavyzdžių, kaip galima naudoti tokio tipo lazerius tyrimų srityse, kuriose dirbate? Ar galima gauti šio lazerio vartotojų sąrašą? Lazerių pirkėjams kyla daug klausimų, į kuriuos padės atsakyti nauja funkcija ekspla.com. Potencialus pirkėjas, esamas klientas, mokslininkas ar inžinierius, ieškantis tinkamiausio lazerio savo darbams, – čia visi ras reikiamus atsakymus.

Nuo šiol tam tikri „Eksplos“ produktai, kaip NT230, PL2230 ir SFG spektrometrai, turės atitinkamų straipsnių ir leidinių, kuriuos parašė „Eksplos“ klientai, sąrašą, iliustruojantį, kaip konkretus lazeris buvo naudojamas įvairioms reikmėms. Integravome visiškai naują paieškos sistemą, kad būtų lengviau surasti informaciją pagal raktinius žodžius, įvairius produktus ir jų taikymus.

Straipsnius galima rasti kiekvieno produkto puslapyje, paspaudus „Publications“ arba prie „Applications“

„Didžiuojamės savo lazerių vartotojais. Per keletą mėnesių surinkome beveik 70 straipsnių ir pasidalinome jais „Eksplos“ svetainėje anglų kalba. Norime kuo labiau išplėsti šį sąrašą, pateikdami ne tik populiariausius, bet ir įdomiausius lazerių taikymus, – sako Mantvydas Jašinskas, „Eksplos“ pardavimų vadovas, – todėl raginame visus dalintis atsiliepimais ir idėjomis apie šią funkciją“.

Jau esate „Eksplos“ lazerio vartotojas? Turite publikuotų straipsnių? Kviečiame pasidalinti savo žiniomis. 

Kadangi gerbiame autorių teises, lankytojai gali pamatyti viešai prieinamą straipsnio informaciją (pavadinimą, komentarą, autorius, DOI ir kt.) Su nuoroda į originalų šaltinį.

Į jūsų klausimus atsakys:

Laurynas Ūkanis

Rinkodaros projektų vadovas

Tel.: +370 526 49627 

sales@ekspla.com