2021 m. gruodžio 17 d.

Įteikti „Inovatyviausių mokytojų“ apdovanojimai

Gruodžio 16 d. vakare, Valdovų rūmuose įvykusios ceremonijos metu buvo apdovanoti inovatyviausi Lietuvos mokytojai. „Žinių ekonomikos forumo“, organizuotas konkursas vyko jau šeštą kartą siekant atsidėkoti puikiems Lietuvos mokytojams ir skleisti žinią.

Renginį pasveikino Lietuvos Respublikos minstrė pirmininkė Ingrida Šimonytė.

„Linkiu, kad inovacijos lydėtų kelyje ir būtų sistemos pagrindas“ – taip pat pasveikindamas palinkėjo švietimo ir mokslo viceministras Ramūnas Skaudžius.

Viso kandidatai varžėsi 8 nominacijose:  Inovatyviausio mokyklos vadovo, Inovatyviausio biologijos ir chemijos mokytojo, Inovatyviausio fizikos mokytojo, Inovatyviausio kalbų mokytojo, Inovatyviausio matematikos ir IT mokytojo, Inovatyviausio menų ir technologijų mokytojo, Inovatyviausio pradinio ugdymo mokytojo bei Inovatyviausio socialinių dalykų mokytojo nominacijose.

Inovatyviausiu metų fizikos mokytoju buvo paskelbta Valentina Rakužienė iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos.

„Iš tikro buvo be galo sunku išrinkti nugalėtoją. Kievienas pretenduojantis į nominaciją buvo savotiškai inovatyvus“ – įteikdamas invoatyviausio fizikos mokytojo nominaciją kalbėjo Kęstutis Jasiūnas, Eksplos generalinis direktorius

 „Mane nepaliauja stebinti, kokia socialiai aktyvi yra ši karta. Turėtume padėkoti mokytojams, kad palaiko tą aktyvumą“ – minėjo Valdas Jaskūnas, Vilniaus universiteto studijų prorektorius.

Ekspla didžiuojasi galėdama būti viena iš šio svarbaus renginio rėmėjų ir kartu su kitomis lietuviškų lazerių pramonės įmonėmis pristatanti „Inovatyviausio fizikos mokytojo nominaciją“.

Inovatyviausiu metų fizikos mokytoju buvo paskelbta Valentina Rakužienė iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos.