2016 m. lapkričio 16 d.

„Ekspla“ pristatė atnaujintą prekės ženklą

2016 m. lapkričio 16 d. „Ekspla“ pristatė atnaujintą prekės ženklą. Jau 25 veiklos metus skaičiuojantis lazerių gamintojas paskelbė, jog prekės ženklo atnaujinimas apims visą įmonę – nuo produktų kūrimo iki vizualinės komunikacijos.

„Sugebėk, išrask, bendradarbiauk, būk patikimas, išdrįsk – tai vertybės , kuriomis jau ilgus metus „Eksplos“ darbuotojai grindžia savo veiklą. Mes tikime, kad šių vertybių laikymasis leidžia pasiūlyti rinkai produktų su unikaliais parametrais, todėl atnaujintame prekės ženkle jos taps neatsiejama įvaizdžio ir vizualinės komunikacijos dalimi“ – kalbėjo Kęstutis Jasiūnas, „Eksplos“ generalinis direktorius.

„Pastaraisiais metais „Ekspla“ sparčiai vystėsi – atsirado naujos produktų linijos tokios, kaip šviesolaidiniai lazeriai, aukštų energijų sistemos, o svarbiausia – pritraukėme naujų talentų ir jų dėka išsiugdėme svarbių kompetencijų. Todėl natūralu, jog atėjo laikas viską apibendrinti ir savo prisistatyme rinkai labiau atspindėti mūsų galimybes„ – pastebėjo Dr. Zenonas Kuprionis, „Eksplos“ komercijos direktorius.

„Mūsų klientus galima būtų suskirstyti į dvi grupes – mokslininkus ir inžinierius“ – sakė Dr. Z. Kuprionis – „abiem grupėms mes teikiame individualizuotus pasiūlymus. Mokslininkams mes siūlome sudėtingiems eksperimentams skirtus ilgai palaikomus produktus su specialiai pritaikytais parametrais. Tuo tarpu kitai grupei, originalios įrangos gamintojams, siūlome išbandytus ir lengvai į gamybos liniją integruojamus sprendimus.

„Tikimės, kad mūsų produktų pirkėjai ir partneriai netruks pajusti teigiamus pokyčių rezultatus. Atnaujinimų dėka jie gaus labiau jų poreikius atitinkančius pasiūlymus“ – sakė K. Jasiūnas.

Iki šiol naudotas „Eksplos“ logotipas su nedideliais pakitimais buvo vartojamas nuo pat įmonės įkūrimo 1992 m., todėl kartu buvo pristatyta ir atnaujinta versija, tiksliau iliustruojanti prekinio ženklo esmę. Atnaujinant buvo siekiama išlaikyti daugelį metų kurtas asociacijas ir atpažįstamumą. Naująjį simbolį sudaro aštuoni stilizuoti ratu išdėstyti lazerio spinduliai. Spinduliai yra identiškos formos, tačiau skiriasi jų dydis ir pasukimo kampas. Pavadinimas užrašytas specialiai sukurto šrifto didžiosiomis raidėmis.