2020 m. liepos 8 d.

„Ekspla“ dalyvavo parodoje „Laser World of Photonics China“

Nepaisant judėjimo apribojimų netgi Kinijoje, „Laser World of Photonics China“ buvo sėkmingas. Parodoje pristatėme naujausius „Eksplos“ ultrasparčiuosius femtosekundinius ir pikosekundinius lazerius, skirtus pramoniniams taikymams, bei derinamo bangos ilgio lazerius mokslui.

„Eksplos“ stendą aplankė daugiau žmonių nei tikėjomės. Daugybė lankytojų, įdomūs pokalbiai ir kontaktai. „Eksplos“ atstovybės Kinijoje darbuotojai beveik neturėjo laiko prisėsti.

„Laser World of Photonics China“ – viena pagrindinių fotonikos parodų Azijoje. Parodoje įmonės iš viso pasaulio pristato savo inovatyvias technologijas ir sprendimus pramonei. Dėl COVID-19 apribojimų, šiemet parodoje dalyvavo tik įmonių atstovybių Kinijoje darbuotojai.

Paroda 53 tūkst. kv. m parodų erdvėje Šanchajuje vyksta kasmet nuo 2006 m., ir yra laikoma vienu svarbiausių fotonikos renginių pasaulyje. Šiemet „Laser World of Photonics China“ sutraukė daugiau nei 57 tūkst. lankytojų ir 819 dalyvių. Dėl pasaulinės pandemijos paroda buvo iš kovo nukelta į liepos mėn.