2018 m. spalio 10 d.

„Ekspla“ dalyvavo gyvybės mokslų forume

Rugsėjo pabaigoje Vilniuje vyko 4-tasis tarptautinis gyvybės mokslų forumas „Life Science Baltics“. Didžiausias šiaurės Europoje ir vienintelis Baltijos šalyse. Šiemet suvažiavo daugiau nei 1,5 tūkst. aukščiausio lygio biotechnologijų, farmacijos bei medicininių prietaisų ir kitų sričių ekspertų iš daugiau nei 30 pasaulio šalių. Forumo metu vyko tarptautinė mokslinė konferencija ir gyvybės mokslų sektoriaus paroda, kurioje buvo išskirtinė galimybė susipažinti su naujausiomis mokslinėmis tendencijomis ir atradimais. Parodoje, kurioje savo produktus ir paslaugas pristatė beveik 70 organizacijų, jau trečią kartą dalyvavo ir „Ekspla“. Stendas sulaukė daug susidomėjusių lankytojų.

Forumą organizuojančios „Verslios Lietuvos“ generalinė direktorė Daina Kleponė sakė, kad per kelerius metus Lietuva padarė milžinišką pažangą gyvybės mokslų srityje. „Ekspla“ taip pat neatsilieka – konferencijos metu pardavimų vadovas Mantvydas Jašinskas pristatė pranešimą apie fotoakustiką, kaip kombinuojant lazerio spinduliuotę ir ultragarsą patobulinti reumatoidinio artrito ir krūties vėžio diagnostinius tyrimus. „Eksplos“ misija šiuose projektuose – pagaminti patikimus ir galingus lazerinės šviesos šaltinius.

„Life Science Baltics“ – puiki proga užmegzti reikšmingas pažintis, siekiant pažangos ir plečiant tarptautinius ryšius. Kilus susidomėjimui „Eksplos“ kuriamais inovatyviais produktais, po forumo įmonėje apsilankė keletas svečių delegacijų iš tarptautinių organizacijų bei kaimyninių valstybių verslo leidinių.

„Ekspla“ dalyvavo gyvybės mokslų forume „Life Science Baltics“
„Eksplos“ pardavimų vadovas Mantvydas Jašinskas pristatė pranešimą apie fotoakustiką.