2018 m. rugsėjo 17 d.

„Ekspla“ atidarė atstovybę Jungtinėje Karalystėje

Rugsėjo mėn. 17 d. „Ekspla“ atidarė atstovybę Jungtinėje Karalystėje.

Jungtinės Karalystės rinkoje dirbame jau daugiau nei 10 metų. Smagu, kad per tą laikotarpį įgijome autoritetingų universitetų, tokių kaip Kardifo, Oksfordo, Kembridžo pasitikėjimą. Pagal eksporto apimtis tarp ES šalių, Jungtinė Karalystė yra trečioje vietoje – minėjo Kęstutis Jasiūnas, „Eksplos“ generalinis direktorius.

„Ekspla“ yra stipri tiekiant pritaikytus individualiems klientų poreikiams lazerius. Diegiant tokius sprendimus, ypatingai svarbus kvalifikuotas kliento palaikymas nuo užduoties suformulavimo iki instaliuotos sistemos priežiūros, – kalbėjo Mantvydas Jašinskas, „Eksplos“ pardavimų vadovas – “Atstovybė leis mums būti dar arčiau galutinio naudotojo.”

Atstovybės vadovu paskirtas Clive Morisson, turintis 30 metų patirties lazerių rinkoje, iš jų 7 – pardavinėdamas„Eksplos“ lazerines sistemas.

Naujoji atstovybė steigiama kartu su seserine bendrove „Optolita“ (platinančia produktus „Eksma Optics“ vardu). Apart „Eksplos“ lazerinių sistemų ir komponentų, naujoji įmonė pardavinės ir „Eksma Optics“ tiekiamą produkciją. Tai jau trečioji „Eksplos“ atstovybė užsienyje, papildysianti dvidešimtyje šalių veikiantį atstovų tinklą. Apart Jungtinės Karalystės, „Ekspla“, kartu su kitais lietuviškų lazerių gamintojais, jau turi įsteigusi atstovybę Kinijoje bei dukterinę bendrovę JAV.